Private message with node.js (7.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Save
fa: ذخیره

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Close
fa: بستن

en: View user profile.
fa: مشاهده نمایه کاربر.

en: Choose a file
fa: یک فایل انتخاب کنید
