Private message with node.js (7.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Save
hu: Mentés

en: Mail
hu: Levél

en: Close
hu: Bezár

en: View user profile.
hu: Felhasználói profil megtekintése.

en: Choose a file
hu: Fájl választás
