Private message with node.js (7.x-1.0-rc2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: View user profile.
kn: ಸದಸ್ಯರ ಪರಿಚಯವನ್ನು ನೋಡಿ

en: Chat
kn: ಹರಟೆ
