Private message with node.js (7.x-1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: Mail
nl: E-mail

en: Close
nl: Sluiten

en: View user profile.
nl: Gebruikersprofiel weergeven.

en: Choose a file
nl: Een bestand kiezen
