Private message with node.js (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Save
pl: Zapisz

en: Mail
pl: Poczta

en: Close
pl: Zamknij

en: View user profile.
pl: Wyświetl profil użytkownika.

en: Chat
pl: Czat

en: Enter your message text here
pl: Wprowadź tutaj treść swojej wiadomości

en: Choose a file
pl: Wybierz plik

en: Message settings.
pl: Ustawienia wiadomości.

en: Enable sound for new messages.
pl: Włącz dźwięki dla nowych wiadomości.

en: Message length
pl: Długość wiadomości

en: Count of masseges.
pl: Liczba wiadomości.

en: Open thread
pl: Otwórz wątek
