Private message with node.js (7.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Save
ru: Сохранить

en: Mail
ru: Почта

en: Close
ru: Закрыть

en: View user profile.
ru: Просмотр профиля пользователя.

en: Choose a file
ru: Выберите файл
