Private message with node.js (7.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Save
sv: Spara

en: Mail
sv: E-post

en: Close
sv: Stäng

en: View user profile.
sv: Visa användarprofil.

en: Choose a file
sv: Välj en fil
