Private message with node.js (7.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Save
ta: சேமி

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Close
ta: மூடு

en: View user profile.
ta: பயனர் விளக்கவிபரங்களை பார்

en: Choose a file
ta: கோப்பை தெரிவுசெய்
