Private message with node.js (7.x-1.0-rc3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Close
el: Κλείσιμο

en: View user profile.
el: Προβολή προσωπικού προφίλ.

en: Choose a file
el: Επιλέξτε αρχείο
