Private message with node.js (7.x-1.0-rc3) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Save
es: Guardar

en: Mail
es: Correo

en: Close
es: Cerrar

en: View user profile.
es: Ver perfil del usuario.

en: Enter your message text here
es: Escriba aquí su mensaje de texto

en: Choose a file
es: Elija un archivo
