Private message with node.js (7.x-1.0-rc3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Save
fi: Tallenna

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Close
fi: Sulje

en: View user profile.
fi: Näytä käyttäjäprofiili.

en: Chat
fi: Pikaviestin

en: Choose a file
fi: Valitse tiedosto
