Private message with node.js (7.x-1.0-rc3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Save
fr: Enregistrer

en: Mail
fr: Courriel

en: Close
fr: Fermer

en: View user profile.
fr: Voir le profil utilisateur.

en: Chat
fr: Discussion

en: Choose a file
fr: Choisir un fichier
