Private message with node.js (7.x-1.0-rc3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Save
oc: Enregistrar

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Close
oc: Tampar

en: View user profile.
oc: Veire lo perfil d'utilizaire.

en: Choose a file
oc: Causissètz un fichièr
