Private message with node.js (7.x-1.0-rc3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Save
pt: Guardar

en: Mail
pt: Correio

en: Close
pt: Fechar

en: View user profile.
pt: Ver perfil do utilizador.

en: Choose a file
pt: Escolha um ficheiro
