Private message with node.js (7.x-1.0-rc3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Save
ro: Salvare

en: Mail
ro: E-mail

en: Close
ro: Închideți

en: View user profile.
ro: Vezi profilul utilizatorului.

en: Choose a file
ro: Alege un fișier

en: Message settings.
ro: Setări pentru mesaje.
