Private message with node.js (7.x-1.0-rc3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Save
uk: Зберегти

en: Mail
uk: Пошта

en: Close
uk: Закрити

en: View user profile.
uk: Переглянути профіль користувача.

en: Chat
uk: Чат

en: Choose a file
uk: Виберіть файл
