Private message with node.js (7.x-1.0-rc3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Save
vi: Lưu

en: Mail
vi: Thư

en: Close
vi: Đóng

en: View user profile.
vi: Xem hồ sơ người dùng.

en: Chat
vi: Trò chuyện

en: Choose a file
vi: Chọn một tệp tin
