Private message with node.js (7.x-1.0-rc3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Save
gl: Gardar

en: Mail
gl: Correo-e

en: Close
gl: Pechar

en: View user profile.
gl: Ver o perfil de usuario/a.

en: Choose a file
gl: Seleccione un arquivo
