Private message with node.js (7.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Save
he: שמירה

en: Mail
he: מייל

en: Close
he: סגירה

en: View user profile.
he: צפיה בפרופיל משתמש

en: Choose a file
he: בחירת קובץ
