Password Reset Landing Page (PRLP) (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: Administration
sq: Administrimi

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sq: Përdoruesi %name ka përdorur lidhjen njëherë të përdorshme identifikimi më %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
sq: Jeni përpjekur të përdorni një lidhje njëherë të përdorshme identifikimi që ka skaduar. Kërko një të re duke përdorur formularin e mëposhtëm.
