Password Reset Landing Page (PRLP) (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: user
bg: потребител

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: Administration
bg: Администриране

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
bg: Потребителят %name е използвал връзката за начална верификация на %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
bg: Тази връзка за начална верификация е вече изтекла. Моля, подайте заявка за нова връзка от формата по-долу.
