Password Reset Landing Page (PRLP) (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: Reset to defaults
hi: दोबारा से डीफॉल्ट में स्थापित करें।

en: Administration
hi: प्रशासन

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
hi: सदस्य %name ने अपनी एक बार इस्तेमाल वाली कडी का %timestamp को इस्तेमाल किया।

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
hi: आपने एक बार इस्तेमाल करने वाली कडी से आने की कोशिश की है। यह कडी पहले से इस्तेमाल की जा चुकी है। आप कृपया नयी कडी मगवायें।
