Password Reset Landing Page (PRLP) (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Login Destination
bo: དམིགས་གནས་སུ་འཇུག་པ།

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
bo: སྤྱོད་མཁན་%name་ལགས་ཀྱིས་སྤྱོད་ཐེངས་གཅིག་ཅན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག་དེ་%timestamp་ལ་སྤྱད་ཟིན།

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་འདོད་པའི་སྤྱོད་ཐེངས་གཅིག་ཅན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག་དེ་དུས་ཡོལ་འདུག་པས། གཤམ་གྱི་རེའུ་མིག་བརྒྱུད་ནས་སྦྲེལ་ཐག་གསར་བ་ཞིག་རེ་ཞུ་བྱེད་རོགས།

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href="!logout">logout</a> and try using the link again.
bo: སྤྱོད་མཁན་གཞན་ཞིག་༼%other_user༽རྩིས་འཁོར་འདིའི་སྟེང་ནས་དྲ་ཚིགས་འདིར་ནང་འཇུག་བྱས་ཟིན། ཡིན་ཡང་ཁྱེད་ཀྱིས་%resetting_user་ཡི་སྤྱོད་ཐེངས་གཅིག་ཅན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག་སྤྱོད་གྲབ་བྱེད་བཞིན་འདུག ཁྱེད་ཀྱིས་དང་པོ་<a href="!logout">ཕྱིར་བུད་</a>ནས་སྦྲེལ་ཐག་དེར་བསྐྱར་དུ་ཚོད་ལྟ་བྱེད་རོགས།

en: The one-time login link you clicked is invalid.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་མནན་པའི་སྤྱོད་ཐེངས་གཅིག་ཅན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག་དེ་ནུས་མེད་རེད་འདུག

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་འདོད་པའི་སྤྱོད་ཐེངས་གཅིག་ཅན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག་དེ་སྤྱད་ཟིན་པའམ་ཡང་ན་ནུས་མེད་རེད་འདུག གཤམ་གྱི་རེའུ་མིག་བརྒྱུད་ནས་སྦྲེལ་ཐག་གསར་བ་ཞིག་རེ་ཞུ་བྱེད་རོགས།
