Password Reset Landing Page (PRLP) (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Reset to defaults
dz: སྔོན་སྒྲིག་འདི་ཚུ་ སླར་སྒྲིག་འབད།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: The changes have been saved.
dz: བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ཡོད་མི་ཚུ་  སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད།

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
dz: ཆུ་ཚོད་ %timestampལུ་  ལག་ལེན་པ་%nameགིས་  ནང་བསྐྱོད་འབྲེལ་ལམ་  ཐེངས་གཅིག་ལག་ལེན་འཐབ་ནུག

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་ཐེངས་གཅིག་  ནང་བསྐྱོད་འབད་ནིའི་  འབྲེལ་ལམ་ དུས་ཡོལ་ཐལ་ཡོད་མི་དེ་  ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ལུ་  འབད་རྩོལ་བསྐྱེད་དེ་སྡོད་ནུག  འོག་གི་འབྲི་ཤོག་དེ་  ལག་ལེན་འཐབ་ཐོག་ལས་  གསརཔ་ཅིག་ ཞུ་བ་འབད་གནང་།
