Password Reset Landing Page (PRLP) (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: user
te: వాడుకరి

en: Administration
te: పరిపాలన

en: The changes have been saved.
te: మార్పులని భద్రపరిచాం.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
te: వాడుకరి %name ఒక్కమాటు ప్రవేశపు లంకెని %timestampకి ఉపయోగించారు.

en: You are logged in as %user. <a href="!user_edit">Change your password.</a>
te: మీరు %user గా ప్రవేశించారు. <a href="!user_edit">మీ సంకేతపదాన్ని మార్చుకోండి.</a>

en: The one-time login link you clicked is invalid.
te: మీరు నొక్కిన ఒక్కసారి ప్రవేశ లంకె సరైనది కాదు.
