Password Reset Landing Page (PRLP) (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: user
eo: uzanto

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: Administration
eo: Administrado

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
eo: Uzanto %name uzis unu-fojan ensalutan ligilon je %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
eo: Vi provis uzi unu-fojan ensalutan ligilon kies limdato pasis. Bonvolu peti novan uzante la formularon sube.
