Password Reset Landing Page (PRLP) (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: user
he: משתמש

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Administration
he: ניהול

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
he: המשתמש %name השתמש בכניסה חד פעמית ב%timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
he: ניסית להשתמש בקישור לכניסה חד פעמית אשר אינו תקף יותר. יש לבקש חדש בטופס הבא.
