Password Reset Landing Page (PRLP) (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Administration
lv: Administrēšana

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
lv: Lietotājs %name izmantojis vienreizējo pieslēgšanās norādi %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
lv: Jūs mēģinājāt izmantot vienreizējo pieslēgšanās norādi, kas ir novecojusi. Pieprasiet jaunu norādi, izmantojot zemāk pievienoto formu.

en: You are logged in as %user. <a href="!user_edit">Change your password.</a>
lv: Jūs esat autorizējies kā %user. <a href="!user_edit">Nomainiet savu paroli.</a>

en: The one-time login link you clicked is invalid.
lv: Vienreizējās autorizācijas saite, kuru jūs izmantojāt nav derīga.
