Password Reset Landing Page (PRLP) (7.x-1.4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: user
ta: பயனர்

en: Reset to defaults
ta: இயல்பானவற்றிற்கு மாற்று

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: The changes have been saved.
ta: மாற்றங்கள் சேமிக்கப்பட்டது.

en: You are logged in as %user. <a href="!user_edit">Change your password.</a>
ta: நீங்கள் %user ஆக உள்ளே புகுந்துள்ளீர்கள். <a href="!user_edit">கடவுச்சொல்லை மாற்ற</a>
