Password Reset Landing Page (PRLP) (7.x-1.4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: Administration
sl: Upravljanje

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sl: Uporabnik %name je uporabil možnost enkratne prijave ob %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
sl: Poskusili ste uporabiti povezavo za enkratno prijavo, ki je že potekla. Prosim, zahtevajte novo s spodnjim obrazcem.
