Production check & Production monitor (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (72 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: error
be: памылка

en: Download
be: Сцягнуць

en: view
be: глядзець

en: Release notes
be: Інфармацыя пра выданне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: View
be: Праглядзець

en: The configuration options have been reset to their default values.
be: Налады канфігурацыі былі вернутыя да прадвызначаных

en: URL
be: Спасылка

en: Modules
be: Модулі

en: Updates
be: Абнаўленні

en: Unknown
be: Невядомы

en: Error
be: Памылка

en: Check manually
be: Праверыць уручную

en: Up to date
be: Актуальны

en: Update available
be: Абнаўленне даступна

en: Warning
be: Увага

en: Last update
be: Апошняе абнаўленне

en: Info
be: Інфармацыя

en: warning
be: папераджэньне

en: Themes
be: Тэмы

en: ok
be: так

en: Data
be: Дадзенныя

en: Revoked!
be: Адменена!

en: Project not secure
be: Праграма не бяспечна

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
be: Камандай баспекі Drupal гэты праект пазначаны небяспечным, і ён больш не даступны для загрузкі. Не марудзячы забараніце ўсё уключанае ў гэты праект. Строга рэкамендавана!

en: Project revoked
be: Праграма адменена

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
be: Гэты праект ануляваны і больш недаступны для загрузкі. Не марудзячы забараніце ўсё уключанае ў гэты праект. Строга рэкамендавана!

en: Project not supported
be: Праграма не падтрымліваецца

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
be: Гэты праект больш не падтрымліваецца і больш недаступны для загрузкі. Не марудзячы забараніце ўсё ўключанае ў гэты праект. Строга рэкамендавана!

en: No available releases found
be: Не знойдзена даступных выданняў

en: Release revoked
be: Рэліз ануляваны

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
be: Вашае цякучае выданне было анулявана і больш недаступнае для загрузкі. Моцна рэкамендуем выключыць ўсё ўключанае ў гэты праект!

en: Release not supported
be: Рэліз не падтрыманы.

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
be: Ваша цякучае ўсталяванае выданне зараз не падтрымліваецца, і больш не даступнае да загрузкі. Моцна рэкамендуем выключыць ўсяго што ўваходзіць ў гэтае выданне ці абнавіць яго!

en: Invalid info
be: няправільная інфармацыя

en: Security update required!
be: Патрабуецца абнаўленне сістэмы бяспекі!

en: Not supported!
be: Не падтрымліваецца!

en: Recommended version:
be: Рэкамендаваная версія:

en: Security update:
be: Абнаўленне бяспекі:

en: Latest version:
be: Апошняя версія:

en: Development version:
be: Версія для распрацоўнікаў:

en: Also available:
be: Таксама даступна:

en: Drupal core
be: Ядро Drupal

en: Visitors
be: Наведвальнiкi

en: Unknown release date
be: Невядомая дата выдання

en: Last checked: @time ago
be: Апошняя праверка: @time таму

en: Last checked: never
be: Апошняя праверка: ніколі

en: Includes: %includes
be: Уключае: %includes

en: Disabled modules
be: Адключаныя модулі

en: Disabled themes
be: Адключаныя тэмы

en: All messages
be: Усе паведамленні

en: Errors and warnings
be: Памылкі і ўвагі

en: Administrators only
be: Толькi адмiнiстратары

en: Visitors, but administrator approval is required
be: Наведвальнікі, але патрабуецца пацверджанне адміністратара.
