Production check & Production monitor (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Status
mn: Байдал

en: Delete
mn: Ыраары

en: error
mn: чажыг

en: Edit
mn: Өскертири

en: Sunday
mn: Улуг хүн

en: Monday
mn: Бир дугаар хүн

en: Tuesday
mn: Ийи дугаар хүн

en: Wednesday
mn: Үш дугаар хүн

en: Thursday
mn: Дөрт дугаар хүн

en: Friday
mn: Беш дугаар хүн

en: Saturday
mn: Чартык улуг хүн

en: View
mn: Көөрү

en: Error
mn: Алдаг

en: warning
mn: сагындыры

en: ok
mn: чөп
