Production check & Production monitor (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (79 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: error
et: veateade

en: Download
et: Allalaadimine

en: view
et: näita

en: Release notes
et: Väljalasketeated

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: View
et: Kuva

en: The configuration options have been reset to their default values.
et: Seadistus väärtused on algväärtustatud.

en: Modules
et: Moodulid

en: Updates
et: Uuendused

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Error
et: Viga

en: Check manually
et: Kontrolli käsitsi

en: Up to date
et: Värske

en: Update available
et: Uuendus saadaval

en: Update status
et: Uuenduste olek

en: Warning
et: Hoiatus

en: OK
et: Olgu

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: Boost
et: Kiirendamine

en: warning
et: hoiatus

en: Themes
et: Teemad

en: Available
et: Saadaval

en: ok
et: olgu

en: Flush
et: Puhasta

en: Data
et: Andmed

en: Revoked!
et: Tagasi lükatud!

en: Project not secure
et: Projekt ei ole turvaline

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
et: See projekt on Drupali turvameeskonna poolt märgitud ebaturvaliseks ning ei ole enam alla laetav. On tungivalt soovitatav koheselt välja lülitada kõik selle projektiga seonduv!

en: Project revoked
et: Projekt on tagasi lükatud

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
et: See projekt on tagasi kutsutud ning ei ole enam alla laetav. On tungivalt soovitatav koheselt välja lülitada kõik selle projektiga seonduv!

en: Project not supported
et: Projekt pole toetatud

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
et: Selle projekti tuge ei ole enam olemas ning projekt ei ole enam alla laetav. On soovitatav välja lülitada kõik selle projektiga seonduv.

en: No available releases found
et: Ühtegi väljalaset ei leitud

en: Release revoked
et: Väljalase tagasi lükatud

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
et: Teie paigaldatud väljalase on tagasi lükatud ja pole enam saadaval allalaadimiseks. Tungivalt soovitav on lülitada välja kõik mis on seotud selle väljalaskega või uuendada kohe!

en: Release not supported
et: Väljalase ei ole toetatud

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
et: Hetkel installeeritud versioon ei ole enam toetatud ning ei ole enam alla laetav. On tungivalt soovitatav koheselt välja lülitada kõik selle projektiga seonduv või üle minna uuemale versioonile!

en: Invalid info
et: Vale info

en: Security update required!
et: Vajalik on turvauuendus!

en: Not supported!
et: Mitte toetatud!

en: Recommended version:
et: Soovitatav versioon:

en: Security update:
et: Turvauuendus:

en: Latest version:
et: Viimane versioon:

en: Development version:
et: Arendusversioon:

en: Also available:
et: Lisaks saadaval:

en: Depends on: !dependencies
et: Sõltub moodulitest: !dependencies

en: Required by: !required
et: Moodulit vajab: !required

en: Drupal core
et: Drupali tuumamoodulid

en: Date added
et: Lisamise kuupäev

en: Visitors
et: Külastajad

en: Failed to fetch available update data
et: Ei õnnestunud pärida infot saadaolevate uuenduste kohta

en: Unknown release date
et: Tundmatu väljalaske kuupäev

en: Last checked: @time ago
et: Viimati kontrolliti: @time tagasi

en: Last checked: never
et: Viimati kontrollitud: mitte kunagi

en: Includes: %includes
et: Sisaldab: %includes

en: Disabled modules
et: Keelatud moodulid

en: Disabled themes
et: Keelatud teemad

en: All messages
et: Kõik teated

en: Errors and warnings
et: Vead ja hoiatused

en: Administrators only
et: Ainult administraatorid

en: Visitors, but administrator approval is required
et: Külastajad, kuid vajalik on administraatori kinnitus
