Production check & Production monitor (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (39 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: error
mn: алдаа

en: Download
mn: Татах

en: view
mn: харах

en: Release notes
mn: Хувилбарын тэмдэглэлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: View
mn: Харах

en: The configuration options have been reset to their default values.
mn: Тохиргооны сонголтууд үндсэн утгуудаараа дахин шинэчлэгдлээ.

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Error
mn: Алдаа

en: Up to date
mn: Шинэ

en: Update status
mn: Статусыг шинэчлэх

en: warning
mn: сануулга

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд

en: Revoked!
mn: Хүчингүй болсон!

en: Security update required!
mn: Хамгаалалтын шинэчлэлт шаардлагатай!

en: Not supported!
mn: Дэмжигдээгүй!

en: Security update:
mn: Хамгаалалтын шинэчлэлт:

en: Latest version:
mn: Сүүлийн хувилбар:

en: Visitors
mn: Зочид

en: All messages
mn: Бүх мэдээллүүд

en: Errors and warnings
mn: Алдаанууд ба анхааруулгууд
