Production check & Production monitor (7.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: error
ast: fallu

en: Download
ast: Baxar

en: view
ast: vista

en: Release notes
ast: Notes de la versión

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu

en: View
ast: Vista

en: Modules
ast: Preseos

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Error
ast: Fallu

en: Check manually
ast: Comprobar manualmente

en: Up to date
ast: Anováu

en: Update available
ast: Hai una versión nueva

en: Update status
ast: Estáu de l'anovación

en: Last update
ast: Cambéu últimu

en: warning
ast: avisu
