Production check & Production monitor (7.x-1.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (19 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Sunday
pa: ਐਤਵਾਰ

en: Monday
pa: ਸੋਮਵਾਰ

en: Tuesday
pa: ਮੰਗਲ਼ਵਾਰ

en: Wednesday
pa: ਬੁੱਧਵਾਰ

en: Thursday
pa: ਵੀਰਵਾਰ

en: Friday
pa: ਸ਼ੁੱਕਰਵਾਰ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: warning
pa: ਚੇਤਾਵਨੀ

en: ok
pa: ਠੀਕ ਹੈ
