Production check & Production monitor (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (68 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: error
bg: грешка

en: Download
bg: Свали

en: view
bg: преглед

en: Release notes
bg: Бележки за версията

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: View
bg: Прегледай

en: The configuration options have been reset to their default values.
bg: Опциите за настройка са възстановени на стойности по подразбиране.

en: Modules
bg: Модули

en: Updates
bg: Промени

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Error
bg: Грешка

en: Check manually
bg: Провери ръчно

en: Up to date
bg: Обновено

en: Update available
bg: Налични обновления

en: Update status
bg: Статус обновяване

en: Last update
bg: Последна промяна

en: warning
bg: предупреждение

en: Themes
bg: Теми

en: ok
bg: ок

en: Revoked!
bg: Анулиран!

en: Project not secure
bg: Проекта не е защитен

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
bg: Този проект беше оценен като незащитен от Drupal отдела по сигурността и не е разрешен за сваляне. Моменталното деактивиране на всички елементи от този проект е силно препоръчително.

en: Project revoked
bg: Проекта е анулиран

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
bg: Този проект беше анулиран и не е разрешен за сваляне. Деактивирането на всички елементи от този проект е силно препоръчително.

en: Project not supported
bg: Проекта не се поддържа

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
bg: Този проект вече не се поддържа и не може да бъде свален. Деактивирането на всички елементи от този проект е силно препоръчително.

en: No available releases found
bg: Няма намерени версии

en: Release revoked
bg: Версията е анулирана

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
bg: Вашата текущо инсталираната версия беше анулирана и не може да бъде свалена. Деактивирането на всичко включено в нея или преминаването към по-нова е силно препоръчително.

en: Release not supported
bg: Версията не се поддържа

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
bg: Вашата текущо инсталираната версия не се поддържа и не може да бъде свалена. Деактивирането на всичко включено в нея или преминаването към по-нова е силно препоръчително.

en: Invalid info
bg: Невалидна информация

en: Security update required!
bg: Необходими са актуализации на сигурността!

en: Not supported!
bg: Не се поддържа!

en: Recommended version:
bg: Препоръчителна версия:

en: Security update:
bg: Актуализация на сигурността:

en: Latest version:
bg: Последна версия:

en: Development version:
bg: Версия за разработчици.

en: Also available:
bg: Също налични:

en: Depends on: !dependencies
bg: Зависи от: !dependencies

en: Required by: !required
bg: Изисква се от: !required

en: Drupal core
bg: Drupal ядро

en: Visitors
bg: Посетителите

en: Unknown release date
bg: Непозната дата на версията

en: Last checked: @time ago
bg: Последно проверен: преди @time

en: Last checked: never
bg: Последно проверен: никога

en: Includes: %includes
bg: Включва: %includes

en: Disabled modules
bg: Деактивирани модули

en: Disabled themes
bg: Деактивирани теми

en: Visitors, but administrator approval is required
bg: Посетителите, но се изисква одобрение от Администратора
