Production check & Production monitor (7.x-1.1-alpha1) - en to eu translation catalogue (64 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: error
eu: errorea

en: Download
eu: Deskargatu

en: view
eu: ikusi

en: Release notes
eu: Bertsioaren oharrak

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: View
eu: Bista

en: The configuration options have been reset to their default values.
eu: Konfigurazio aukerak lehenespenetara ezarri dira.

en: Modules
eu: Moduluak

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Error
eu: Errorea

en: Check manually
eu: Egiaztatu manualki

en: Up to date
eu: Eguneratua dago.

en: Update available
eu: Eguneraketa eskuragarri

en: Update status
eu: Eguneratu egoera

en: Warning
eu: Kontuz

en: OK
eu: Ados

en: Last update
eu: Azken eguneraketa

en: Performance
eu: Errendimendua

en: Info
eu: Informazioa

en: warning
eu: abisua

en: Themes
eu: Temak

en: Available
eu: Gaituta

en: Data
eu: Datu

en: Revoked!
eu: Errebokatuta!

en: Project not secure
eu: Proiektua ez da segurua

en: Project revoked
eu: Proiektua errebokatuta

en: Project not supported
eu: Proiektua ez bateragarria

en: No available releases found
eu: Ez da bertsio eskuragarririk aurkitu

en: Release revoked
eu: Argitalpena errebokatuta

en: Release not supported
eu: Bertsioa ez da beteragarria

en: Invalid info
eu: Informazio baliogabea

en: Security update required!
eu: Behar da segurtasun eguneraketa egin!

en: Recommended version:
eu: Gomendatutako bertsioa:

en: Security update:
eu: Segurtasun eguneraketa:

en: Latest version:
eu: Azken bertsioa:

en: Also available:
eu: Baita erabilgarri:

en: Drupal core
eu: Drupal funtsezkoa

en: Visitors
eu: Bisitariak

en: Unknown release date
eu: Bertsio data ezezaguna

en: Last checked: @time ago
eu: Azken egiaztapena: duela @time

en: Last checked: never
eu: Azken egiaztapena: inoiz

en: Includes: %includes
eu: Sartu: %includes

en: Disabled modules
eu: Ezgaitutako moduluak

en: Disabled themes
eu: Ezgaitutako gaiak

en: Administrators only
eu: Kudeatzaileak bakarrik

en: Visitors, but administrator approval is required
eu: Bisitariak, baina kudeatzailearen onespena beharko dute.
