Production check & Production monitor (7.x-1.1-alpha1) - en to jv translation catalogue (67 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: error
jv: salah

en: Download
jv: Undhuh

en: view
jv: tampilan

en: Release notes
jv: Cathetan rilis

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: View
jv: Tampilan

en: The configuration options have been reset to their default values.
jv: Opsi konfigurasi wis dibalekna nang nilai asline.

en: Modules
jv: Modul

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Error
jv: Salah

en: Check manually
jv: Ngecèk kanthi manual

en: Up to date
jv: Paling anyar

en: Update available
jv: Update cumawis

en: Warning
jv: Weling

en: Last update
jv: Update mutakhir

en: Performance
jv: Kadigdayan

en: warning
jv: weling

en: Themes
jv: Téma

en: Flush
jv: Resiki

en: Revoked!
jv: Dicabud!

en: Project not secure
jv: Proyek ora aman

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
jv: Proyek iki uwis ditandhani ora aman karo regu jagabaya Drupal, lan ora suwè manèh disediaknā kanggo diundhuh. Sakcepeté matèni kabèh sākā proyek iki diajabaké banget!

en: Project revoked
jv: Proyek dicabud

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
jv: Proyek iki uwis dicabud, lan ora suwè manèh disediaknā kanggo diundhuh. Matèni kabèh sākā proyek iki diajabaké banget!

en: Project not supported
jv: Proyek ora didukung

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
jv: Proyek iki uwis ora didukung manèh, lan ora suwè manèh disediaknā kanggo diundhuh. Matèni kabèh sākā proyek iki diajabaké banget!

en: No available releases found
jv: Ora ānā rilis cumawis sing ditemokaké

en: Release revoked
jv: Rilis dicabud

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
jv: Rilis instalasi Sampéyan saiki uwis dicabud, lan ora suwè manèh disediaknā kanggo diundhuh. Matèni kabèh sākā rilis iki utāwā dianyari versine diajabaké banget!

en: Release not supported
jv: Rilis ora didukung

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
jv: Rilis instalasi Sampéyan saiki uwis ora didukung, lan ora suwè manèh disediaknā kanggo diundhuh. Matèni kabèh sākā rilis iki utāwā dianyari versine diajabaké banget!

en: Invalid info
jv: Infoné ora sah

en: Security update required!
jv: Kudu nganyari keamanan!

en: Not supported!
jv: Ora disengkuyung!

en: Recommended version:
jv: Versi sing disyarataké:

en: Security update:
jv: Update keamanan:

en: Latest version:
jv: Versi terakhir:

en: Development version:
jv: Versi pengembangan:

en: Also available:
jv: Uga cumawis:

en: Drupal core
jv: Inti Drupal

en: Visitors
jv: Pengunjung

en: Unknown release date
jv: Tanggal rilis ora dikenali

en: Last checked: @time ago
jv: Terakhir dipriksā: @time kepungkur

en: Last checked: never
jv: Terakhir dipriksā: ora tau

en: Disabled modules
jv: Modul-modul ora aktif

en: Disabled themes
jv: Téma-téma ora aktif

en: All messages
jv: Kabèh pesen

en: Errors and warnings
jv: Kaluputan lan welingan

en: Administrators only
jv: Administrator thok

en: Visitors, but administrator approval is required
jv: Dayohé situs, tapi mbutuhaké persetujonan administrator
