Production check & Production monitor (7.x-1.1-alpha1) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Reset to defaults
si: පෙරනිමිති සදහා නැවත සකසන්න.

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: error
si: දෝෂය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Modules
si: මොඩියුල

en: Error
si: දෝෂය

en: warning
si: අනතුරු ඇඟවීම
