Production check & Production monitor (7.x-1.1-alpha2) - en to bo translation catalogue (72 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Release notes
bo: པར་གཞིའི་གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Check manually
bo: ལག་སྒུལ་གྱིས་ལྟ་བཤེར་བྱེད་པ

en: Up to date
bo: ཆེས་གསར་ཤོས་ཡིན

en: Update available
bo: གསར་སྒྱུར་བྱ་རུང་བ།

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Last update
bo: གསར་སྒྱུར་སྔོན་མ

en: Performance
bo: ནུས་རྩལ

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Revoked!
bo: ཕྱིར་འཐེན་བྱས་ཚར

en: Project not secure
bo: ལས་གཞི་ལ་ཉེན་ཁ་འདུག

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
bo: Drupal བདེ་འཇགས་རུ་ཁག་གིས་ལས་གཞི་འདིར་བདེ་འཇགས་མིན་པའི་རྟགས་བཀོད་ཟིན་པས་ཚུར་ལེན་མི་ཐུབ། ཁྱེད་ཀྱིས་མྱུར་དུ་ལས་གཞི་འདི་དང་འབྲེལ་བའི་བྱེད་ནུས་ཡོངས་སྤྱོད་མཚམས་འཇོག་རྒྱུ་གལ་ཆེ།

en: Project revoked
bo: ལས་གཞི་ཕྱིར་འཐེན་བྱས་འདུག

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
bo: ལས་གཞི་འདི་ཕྱིར་འཐེན་བྱས་འདུག་པས་ཚུར་ལེན་མི་ཐུབ། ཁྱེད་ཀྱིས་མྱུར་དུ་ལས་གཞི་འདིའི་བྱེད་ནུས་ཚང་མ་སྤྱོད་མཚམས་འཇོག་རྒྱུ་གལ་ཆེ།

en: Project not supported
bo: ལས་གཞི་འདིར་རྒྱབ་སྐྱོར་མེད།

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
bo: ལས་གཞི་འདིར་རྒྱབ་སྐྱོར་མེད་པས་ཚུར་ལེན་མི་ཐུབ། ཁྱེད་ཀྱིས་མྱུར་དུ་ལས་གཞི་འདིའི་བྱེད་ནུས་ཡོངས་སྤྱོད་མཚམས་འཇོག་རྒྱུ་གལ་ཆེ།

en: No available releases found
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་ནང་དོན་མ་རྙེད།

en: Release revoked
bo: པར་གཞི་ཕྱིར་འཐེན་བྱས་ཟིན།

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
bo: ཁྱེད་ཀྱི་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན་པའི་པར་གཞི་ཕྱིར་འཐེན་བྱས་ཟིན་པས་ཚུར་ལེན་མི་ཐུབ། ཁྱེད་ཀྱིས་མྱུར་དུ་ལས་གཞི་འདིའི་བྱེད་ནུས་ཡོངས་སྤྱོད་མཚམས་འཇོག་རྒྱུ་གལ་ཆེ།

en: Release not supported
bo: པར་གཞི་ལ་རྒྱབ་སྐྱོར་མེད

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
bo: ཁྱེད་ཀྱི་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན་པའི་པར་གཞི་ལ་རྒྱབ་སྐྱོར་མེད་པས་ཚུར་ལེན་མི་ཐུབ། ཁྱེད་ཀྱིས་མྱུར་དུ་ལས་གཞི་འདིའི་བྱེད་ནུས་ཡོངས་སྤྱོད་མཚམས་འཇོག་རྒྱུ་གལ་ཆེ།

en: Invalid info
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ཆ་འཕྲིན

en: Security update required!
bo: བདེ་འཇགས་ཐད་ཀྱི་གསར་སྒྱུར་བྱེད་དགོས།

en: Not supported!
bo: རྒྱབ་སྐྱོར་མི་བྱེད།

en: Recommended version:
bo: འོས་སྦྱོར་གྱི་པར་གཞི།

en: Security update:
bo: བདེ་འཇགས་ཐད་ཀྱི་གསར་སྒྱུར།

en: Latest version:
bo: པར་གཞི་གསར་ཤོས།

en: Development version:
bo: གསར་སྤེལ་བྱེད་བཞིན་པའི་པར་གཞི།

en: Also available:
bo: ད་དུང་སྤྱོད་རུང་བ་ལ།

en: Depends on: !dependencies
bo: རེ་ཞུ།： !dependencies

en: Drupal core
bo: Drupal ནང་སྙིང

en: Visitors
bo: ལྟ་ཀློག་མཁན

en: Unknown release date
bo: རྒྱུས་མེད་ཀྱི་འགྲེམ་སྤེལ་ཚེས་གྲངས

en: Last checked: @time ago
bo: ཐེངས་སྔོན་མར་བལྟས་པའི་དུས་ཚོད། @time་སྔོན་ལ

en: Last checked: never
bo: ཐེངས་སྔོན་མར་བལྟས་པའི་དུས་ཚོད། གཏན་ནས་མེད།

en: Includes: %includes
bo: %includes་འདུས་ཡོད།

en: Disabled modules
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་བའི་མ་དཔེ

en: Disabled themes
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་བའི་བརྗོད་གཞི

en: All messages
bo: བརྡ་འཕྲིན་ཡོངས།

en: Errors and warnings
bo: ནོར་འཁྲུལ་དང་ཉེན་བརྡ།

en: Administrators only
bo: དོ་དམ་པ་ཁོ་ནས

en: Visitors, but administrator approval is required
bo: དོ་དམ་པས་ཆོག་མཆན་གནང་བའི་ལྟ་ཀློག་མཁན
