Production check & Production monitor (7.x-1.1-alpha2) - en to eo translation catalogue (71 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: error
eo: eraro

en: Download
eo: Elŝutu

en: view
eo: rigardi

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Release notes
eo: Eldonaj notoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: View
eo: Vidu

en: The configuration options have been reset to their default values.
eo: Konfiguraj opcioj estis restarigitaj al iliaj defaŭltaj valoroj.

en: Modules
eo: Moduloj

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Error
eo: Eraro

en: Check manually
eo: Kontrolu mane

en: Up to date
eo: Ĝisdata

en: Update available
eo: Ĝisdatigo disponebla

en: Update status
eo: Ĝisdata stato

en: Last update
eo: Lasta ĝisdatiĝo

en: Performance
eo: Rendimento

en: warning
eo: averto

en: Themes
eo: Haŭtoj

en: Revoked!
eo: Malvalidigita!

en: Project not secure
eo: Projekto ne sekura

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
eo: Ĉi tiu projekto estis markita nesekura de la sekureca teamo de Drupalo, kajne plu elŝuteblas. Estas forte rekomendita tuj malŝalti ĉion rilate al ĉi tiu projekto!

en: Project revoked
eo: Projekto senvalidigita

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
eo: Ĉi tiu projekto estas senvalidigita, kaj ne plu elŝuteblas. Estas forterekomendita malŝalti ĉion rilate al ĉi tiu projekto!

en: Project not supported
eo: Projekto ne subtenata

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
eo: Ĉi tiu projekto estas ne plu subtenata, kaj ne plu elŝuteblas. Estas forterekomendita malŝalti ĉion rilate al ĉi tiu projekto!

en: No available releases found
eo: Neniuj disponeblaj eldonoj trovitaj.

en: Release revoked
eo: Eldono senvalidigita

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
eo: Via nuna instalita eldono estas malvalidigita, kaj ne plu elŝuteblas.Estas forte rekomendita malŝalti ĉion en ĉi tiu eldono!

en: Release not supported
eo: Eldono ne subtenata

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
eo: Via nuna instalita eldono ne plu estas subtenata, kaj ne plu elŝuteblas.Estas forte rekomendita malŝalti ĉion en ĉi tiu eldono!

en: Invalid info
eo: Nevalidaj informoj

en: Security update required!
eo: Sekureca ĝisdatigo bezonata!

en: Not supported!
eo: Ne subtenata!

en: Recommended version:
eo: Rekomendita versio:

en: Security update:
eo: Sekureca ĝisdatigo:

en: Latest version:
eo: Lasta versio:

en: Development version:
eo: Programada versio:

en: Also available:
eo: Ankaŭ disponebla:

en: Depends on: !dependencies
eo: Dependas de: !dependencies

en: Required by: !required
eo: Bezonata de: !required

en: Drupal core
eo: Drupal-kerno

en: Visitors
eo: vizitantoj

en: Write errors to the log
eo: Skribi erarojn al la protokolo

en: Write errors to the log and to the screen
eo: Skribi erarojn al la protokolo kaj al la ekrano

en: Unknown release date
eo: Nekonata eldona dato

en: Last checked: @time ago
eo: Laste kontrolita: @time antaŭe

en: Last checked: never
eo: Laste kontrolita: neniam

en: Includes: %includes
eo: Inkluzivas: %includes

en: Disabled modules
eo: Malŝaltitaj moduloj

en: Disabled themes
eo: Malŝaltitaj haŭtoj

en: Administrators only
eo: nur administrantoj

en: Visitors, but administrator approval is required
eo: vizitantoj sed administrantoj devas akcepti
