Production check & Production monitor (7.x-1.1-alpha2) - en to my translation catalogue (33 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Reset to defaults
my: မူလ အတိုင်း ပြန်ထားရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Release notes
my: ထုတ်ပြန်ချက် မှတ်စုများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Modules
my: Module များ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Error
my: အမှား

en: Up to date
my: နောက်ဆုံး အခြေအနေနှင့် ကိုက်ညီသည်

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Last update
my: နောက်ဆုံးပြုပြင်မွန်းမံချိန်

en: Performance
my: စွမ်းဆောင်ရည်

en: Info
my: အချက်အလက်

en: warning
my: သတိပေးချက်

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်
