Production check & Production monitor (7.x-1.1-alpha2) - en to no translation catalogue (83 entries)

en: Save configuration
no: Lagre innstillinger

en: Reset to defaults
no: Tilbakestill til standard

en: Delete
no: Slett

en: Actions
no: Handlinger

en: Disabled
no: Deaktivert

en: Enabled
no: Aktivert

en: error
no: feil

en: Download
no: Last ned

en: view
no: vis

en: Overview
no: Oversikt

en: Release notes
no: Notater

en: Edit
no: Rediger

en: None
no: Ingen

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: The configuration options have been saved.
no: Innstillingene er lagret.

en: General settings
no: Generelle innstillinger

en: Sunday
no: søndag

en: Monday
no: mandag

en: Tuesday
no: tirsdag

en: Wednesday
no: onsdag

en: Thursday
no: torsdag

en: Friday
no: fredag

en: Saturday
no: lørdag

en: View
no: Vis

en: The configuration options have been reset to their default values.
no: Innstillingene har blitt tilbakestilt til standardverdiene.

en: Modules
no: Moduler

en: Updates
no: Oppdateringer

en: Unknown
no: Ukjent

en: Error
no: Feil

en: Check manually
no: Sjekk manuelt

en: Up to date
no: Oppdatert

en: Update available
no: Oppdatering er tilgjengelig

en: Update status
no: Oppdateringsstatus

en: Warning
no: Advarsel

en: Last update
no: Siste oppdatering

en: Performance
no: Ytelse

en: Boost
no: Økning

en: Info
no: Informasjon

en: warning
no: advarsel

en: Retry
no: Prøv igjen

en: Themes
no: Utseendemaler

en: Available
no: Tilgjengelig

en: ok
no: OK

en: Flush
no: Tøm

en: Revoked!
no: Tilbakekalt!

en: Project not secure
no: Prosjekt er ikke sikkert

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
no: Dette prosjektet er merket som usikkert av Drupal sitt sikkerhetslag og er ikke lenger tilgjengelig for nedlasting. Øyeblikkelig deaktivering av alt som er del av dette prosjektet er sterkt anbefalt!

en: Project revoked
no: Prosjekt tilbakekalt

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
no: Dette prosjektet har blitt trukket tilbake, og kan ikke lastes ned lenger. Det anbefales på det sterkeste å deaktivere alt som hører til dette prosjektet!

en: Project not supported
no: Prosjektet er ikke støttet

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
no: Dette prosjektet støttes ikke lenger, og kan ikke lastes ned. Det anbefales på det sterkeste å deaktivere alt som hører til dette prosjektet!

en: No available releases found
no: Ingen tilgjengelige oppdateringer funnet

en: Release revoked
no: Utgivelse tilbakekalt

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
no: Den versjonen du har installert har blitt trukket tilbake, og kan ikke lastes ned lenger. Det anbefales på det sterkeste å oppgradere eller deaktivere alt som hører til denne versjonen!

en: Release not supported
no: Versjonen er ikke støttet

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
no: Den versjonen du har installert støttes ikke lenger, og kan ikke lastes ned. Det anbefales på det sterkeste å oppgradere eller deaktivere alt som hører til denne versjonen!

en: Invalid info
no: Ugyldig info

en: Security update required!
no: Sikkerhetsoppdatering er påkrevd!

en: Not supported!
no: Ikke støttet!

en: Recommended version:
no: Anbefalt versjon:

en: Security update:
no: Sikkerhetsoppdatering:

en: Latest version:
no: Siste versjon:

en: Development version:
no: Utviklingsversjon:

en: Also available:
no: Også tilgjengelig:

en: Depends on: !dependencies
no: Avhengighet: !dependencies

en: Required by: !required
no: Påkrevd av !required

en: Overall status
no: Oversikt over framdrift

en: Drupal core
no: Drupal-kjerne

en: Visitors
no: Besøkende

en: Write errors to the log
no: Skriv feil til loggen

en: Write errors to the log and to the screen
no: Skriv feil til loggen og til skjermen

en: Failed to fetch available update data
no: Kunne ikke hente tilgjengelige opplysninger om oppdatering

en: Unknown release date
no: Ukjent utgivelsedato

en: Last checked: @time ago
no: Sist sjekket for @time siden

en: Last checked: never
no: Sist sjekket: aldri

en: Includes: %includes
no: Inneholder: %includes

en: Disabled modules
no: Deaktiverte moduler

en: Disabled themes
no: Deaktiverte utseendemaler

en: All messages
no: Alle meldinger

en: Errors and warnings
no: Feil og advarsler

en: Administrators only
no: Kun administratorer

en: Visitors, but administrator approval is required
no: Besøkende, men en administrator må godkjenne etterpå

en: check manually
no: Sjekk manuelt
