Production check & Production monitor (7.x-1.1-alpha2) - en to ro translation catalogue (82 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: error
ro: eroare

en: Download
ro: Descarcă

en: view
ro: afișează

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Release notes
ro: Note de lansare

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: General settings
ro: Setări generale

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: View
ro: Afişează

en: The configuration options have been reset to their default values.
ro: Opţiunile de configurare au fost stabilite la valorile lor implicite.

en: Modules
ro: Module

en: Updates
ro: Actualizări

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Error
ro: Eroare

en: Check manually
ro: Verifică manual

en: Up to date
ro: Actualizat

en: Update available
ro: Actualizare disponibilă

en: Update status
ro: Starea actualizare

en: Warning
ro: Avertizare

en: Last update
ro: Ultima actualizare

en: Performance
ro: Performanță

en: API key
ro: Cheia API

en: Info
ro: Informație

en: warning
ro: atenţie

en: Themes
ro: Teme

en: Available
ro: Disponibil

en: Flush
ro: Golire

en: Data
ro: Dată

en: Revoked!
ro: Revocat!

en: Project not secure
ro: Proiectul nu este sigur

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
ro: Acest proiect a fost etichetat ca fiind nesigur de către echipa de securitate Drupal şi nu mai este disponibil pentru descărcare. Este foarte recomandat să dezactivați tot ce este inclus în acest proiect!

en: Project revoked
ro: Proiect revocat

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
ro: Acest proiect a fost revocat şi nu mai este disponibil pentru descărcare. Dezactivați tot ce este inclus în acest proiect sau actualizați!

en: Project not supported
ro: Proiectul nu este suportat

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
ro: Acest proiect nu mai este susținut şi nu mai este disponibil pentru descărcare. Dezactivați tot ce este inclus în acest proiect  sau actualizați!

en: No available releases found
ro: Nu s-au găsit versiuni disponibile

en: Release revoked
ro: Lansare revocată

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ro: Versiunea instalată în prezent a fost revocată şi nu mai este disponibilă pentru descărcare. Dezactivați tot ce este inclus în această versiune sau actualizați!

en: Release not supported
ro: Versiune nesuportată

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ro: Versiunea instalată momentan nu mai are suport şi nu mai este disponibilă pentru descărcare. Dezactivați tot ce este inclus în această versiune sau actualizați!

en: Invalid info
ro: Informaţii invalide

en: Security update required!
ro: Actualizare de securitate necesară!

en: Not supported!
ro: Nu este suportat

en: Recommended version:
ro: Versiune recomandată:

en: Security update:
ro: Actualizare de securitate:

en: Latest version:
ro: Ultima versiune:

en: Development version:
ro: Versiune de dezvoltare:

en: Also available:
ro: De asemene disponibile:

en: Depends on: !dependencies
ro: Depinde de: !dependencies

en: Required by: !required
ro: Solicitat de: !required

en: Overall status
ro: Situaţia generală

en: Drupal core
ro: Nucleu Drupal

en: Visitors
ro: Vizitatori

en: Write errors to the log
ro: Înregistrează erorile în jurnal

en: Write errors to the log and to the screen
ro: Înregistrează erorile în jurnal şi pe ecran

en: Failed to fetch available update data
ro: Nu s-a reuşit aducerea de date despre actualizări disponibile

en: Unknown release date
ro: Dată lansare necunoscută

en: Last checked: @time ago
ro: Ultima verificare: în urmă cu @time

en: Last checked: never
ro: Ultima verificare: niciodată

en: Includes: %includes
ro: Include: %includes

en: Disabled modules
ro: Module dezactivate

en: Disabled themes
ro: Teme dezactivate

en: All messages
ro: Toate mesajele

en: Errors and warnings
ro: Erori și atenționări

en: Administrators only
ro: Numai administratorii

en: Visitors, but administrator approval is required
ro: Vizitatori, dar e necesară aprobarea unui administrator
