Production check & Production monitor (7.x-1.1-alpha2) - en to sk translation catalogue (85 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: error
sk: chyba

en: Download
sk: Prevziať

en: view
sk: zobraziť

en: Overview
sk: Prehľad

en: Release notes
sk: Poznámky k vydaniu

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: View
sk: Zobraziť

en: The configuration options have been reset to their default values.
sk: Nastavenie konfigurácie bolo znovu nastavené do predvoleného stavu.

en: Modules
sk: Moduly

en: Updates
sk: Aktualizácie

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Error
sk: Chyba

en: Check manually
sk: Skontrolovať ručne

en: Up to date
sk: Aktuálne

en: Update available
sk: Dostupná aktualizácia

en: Update status
sk: Stav aktualizácie

en: Warning
sk: Varovanie

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: Performance
sk: Výkon

en: API key
sk: API kľúč

en: warning
sk: upozornenie

en: Retry
sk: Znova

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: hits
sk: stiahnutí

en: Add site
sk: Pridať stránku

en: Available
sk: Dostupné

en: ok
sk: OK

en: Flush
sk: Vyprázdniť

en: Data
sk: Údaje

en: Revoked!
sk: Odvolané!

en: Project not secure
sk: Projekt nezabezpečený

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
sk: Tento projekt bol bezpečnostným tímom Drupalu označený ako nebezpečný. Bezodkladne zakážte všetko čo s týmto projektom súvisí!

en: Project revoked
sk: Projekt odvolaný

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
sk: Tento projekt bol ukončený a už nie je viac k dispozícii na stiahnutie. Veľmi odporúčame zakázať všetko, čo súvisí s týmto projektom.

en: Project not supported
sk: Projekt nie je podporovaný

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
sk: Podpora pre tento produkt skončila a už ho nie je možné viac stiahnuť. Veľmi odporúčame zakázať všetko čo súvisí s týmto projektom.

en: No available releases found
sk: Neboli nájdené nové vydania

en: Release revoked
sk: Vydanie zrušené

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
sk: Vaše súčasné vydanie už nie je k dispozícii na stiahnutie a nebude viac podporované. Veľmi odporúčame vypnutie všetkého, čo obsahuje toto vydanie!

en: Release not supported
sk: Nepodporovaná verzia

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
sk: Vaša nainštalovaná verzia už nie je podporované a ani viac nie je dostupná na stiahnutie. Doporučujeme zakázať všetko z tohoto vydania, alebo aktualizovať na novú verziu.

en: Invalid info
sk: Neplatné informácie

en: Security update required!
sk: Je potrebná bezpečnostná aktualizácia!

en: Not supported!
sk: Bez podpory!

en: Recommended version:
sk: Odporúčaná verzia:

en: Security update:
sk: Bezpečnostná aktualizácia:

en: Latest version:
sk: Najnovšia verzia:

en: Development version:
sk: Testovacia verzia:

en: Also available:
sk: Tiež dostupné:

en: Depends on: !dependencies
sk: Závisí na: !dependencies

en: Required by: !required
sk: Požadovaný modulmi: !required

en: Overall status
sk: Celkový stav

en: Drupal core
sk: Jadro Drupalu

en: Visitors
sk: Návštevníci

en: Write errors to the log
sk: Zapísať chyby do záznamu

en: Write errors to the log and to the screen
sk: Zapísať chyby do záznamu a na obrazovku

en: Failed to fetch available update data
sk: Nepodarilo sa získať údaje o dostupných aktualizáciách

en: Unknown release date
sk: Neznámy dátum uverejnenia

en: Last checked: @time ago
sk: Naposledy skontrolované pred: @time

en: Last checked: never
sk: Naposledy kontrolované: nikdy

en: Includes: %includes
sk: Obsahuje: %includes

en: Disabled modules
sk: Vypnuté moduly

en: Disabled themes
sk: Vypnuté témy

en: All messages
sk: Všetky správy

en: Errors and warnings
sk: Chyby a varovania

en: Administrators only
sk: Len administrátori

en: Visitors, but administrator approval is required
sk: Návštevníci, vyžadované schválenie administrátorom
