Production check & Production monitor (7.x-1.1-alpha2) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: error
sr: грешка

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: View
sr: Преглед

en: Error
sr: Грешка

en: Performance
sr: Перформнсе

en: warning
sr: упозорење

en: All messages
sr: Све поруке
