Production check & Production monitor (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (76 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Download
ca: Baixa

en: view
ca: mostra

en: Release notes
ca: Notes de versió

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: View
ca: Mostra

en: The configuration options have been reset to their default values.
ca: S'han establert les opcions de configuració als seus valors predeterminats.

en: Modules
ca: Mòduls

en: Updates
ca: Actualitzacions

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Check manually
ca: Comprova manualment

en: Up to date
ca: Actualitzat

en: Update available
ca: Actualització disponible

en: Update status
ca: Estat de les actualitzacions

en: Warning
ca: Avís

en: Last update
ca: Última actualització

en: Performance
ca: Rendiment

en: warning
ca: avís

en: Themes
ca: Temes

en: Available
ca: Disponible

en: ok
ca: d'acord

en: Flush
ca: Neteja

en: Data
ca: Dades

en: Revoked!
ca: Revocat!

en: Project not secure
ca: Projecte no segur

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
ca: Aquest projecte ha estat marcat com a insegur per l'equip de seguretat de Drupal i ja no està disponible per a baixar-se'l. És molt recomanable inhabilitar qualsevol element inclòs en aquest projecte!

en: Project revoked
ca: Projecte revocat

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
ca: Aquest projecte està revocat, i ja no està disponible per baixar-se'l. És molt recomanable inhabilitar qualsevol element inclòs en aquest projecte!

en: Project not supported
ca: Projecte no suportat

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
ca: Aquest projecte no està suportat, i ja no està disponible per descarregar. És molt recomanable inhabilitar qualsevol element inclòs en aquest projecte!

en: No available releases found
ca: No s'han trobat noves versions disponibles

en: Release revoked
ca: Versió revocada

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ca: La versió que teniu ara instal·lada està revocada i ja no està disponible per descarregar. És molt recomanable actualitzar o inhabilitar qualsevol component inclòs en aquesta versió!

en: Release not supported
ca: Versió no suportada

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ca: La versió que teniu ara instal·lada no està suportada i ja no està disponible per descarregar. És molt recomanable actualitzar-la o inhabilitar qualsevol component inclòs en aquesta versió!

en: Invalid info
ca: Informació no vàlida

en: Security update required!
ca: Actualització de seguretat necessària!

en: Not supported!
ca: No suportat!

en: Recommended version:
ca: Versió recomanada:

en: Security update:
ca: Actualització de seguretat:

en: Latest version:
ca: Última versió:

en: Development version:
ca: Versió de desenvolupament:

en: Also available:
ca: També disponible:

en: Depends on: !dependencies
ca: Depèn de: !dependencies

en: Required by: !required
ca: Requerit per: !required

en: Overall status
ca: Estat general

en: Drupal core
ca: Nucli del Drupal

en: Visitors
ca: Visitants

en: Failed to fetch available update data
ca: No s'han pogut recollir les dades d'actualització disponible

en: Unknown release date
ca: Data de la versió desconeguda

en: Last checked: @time ago
ca: Última comprovació: fa @time

en: Last checked: never
ca: Última comprovació: mai

en: Includes: %includes
ca: Inclou: %includes

en: Disabled modules
ca: Mòduls inhabilitats

en: Disabled themes
ca: Temes inhabilitats

en: All messages
ca: Tots els missatges

en: Errors and warnings
ca: Errors i avisos

en: Administrators only
ca: Només els administradors

en: Visitors, but administrator approval is required
ca: Visitants, però es requereix aprovació per part de l'administrador
