Production check & Production monitor (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (61 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Download
ku: داگرتن

en: view
ku: پیشاندان

en: Release notes
ku: زانیاری دەربارەی وەشان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە

en: View
ku: پیشاندان

en: The configuration options have been reset to their default values.
ku: هەڵبژرادنەکانی ڕێکخستن گەڕێنرانەوە سەر نرخە بنەڕەتییەکانی خۆیان.

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Error
ku: هەڵە

en: Check manually
ku: خۆت بیپشکنە

en: Up to date
ku: نوێترینە

en: Update available
ku: نوێکردنەوە هەیە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: OK
ku: باشە

en: Last update
ku: دواترین نوێبوونەوە

en: Performance
ku: ئەرک بەجێهێنان

en: Info
ku: زانیاری

en: warning
ku: ئاگاداری‌

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: Available
ku: هەیە

en: ok
ku: باشە

en: No available releases found
ku: هیچ وەشانێکی ئامادە نەدۆزرایەوە

en: Release not supported
ku: ئەم وەشانە پشتیوانی نەکراوە

en: Invalid info
ku: زانیاریی نادرووست

en: Not supported!
ku: پشتیوانی لێ نەکراوە!

en: Recommended version:
ku: وەشانی ئامۆژگاریکراو

en: Latest version:
ku: نوێترین وەشان:

en: Also available:
ku: هەروەها ئامادەیە:

en: Depends on: !dependencies
ku: پشت دەبەستێت بە: !dependencies

en: Required by: !required
ku: پێویستە لەلایەن:‌ !required

en: Overall status
ku: بارودۆخی گشتی

en: Drupal core
ku: ناووکی دروپاڵ

en: Visitors
ku: میوانان

en: Unknown release date
ku: کاتی وەشان نەزانراوە

en: Last checked: @time ago
ku: دوا پشکنین: @time لەمەوبەر

en: Last checked: never
ku: دوا پشکنین: هیچ کاتێک

en: Includes: %includes
ku: تێیدایە: %includes

en: Disabled modules
ku: مۆدیولە ناچالاکەکان

en: Disabled themes
ku: ڕووکارە ناچالاکەکان

en: All messages
ku: هەموو پەیامەکان

en: Errors and warnings
ku: هەڵە و ئاگادارییەکان

en: Administrators only
ku: تەنها بەڕێوەبەران
