Production check & Production monitor (7.x-1.1) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Actions
mk: Акции

en: Sunday
mk: Недела

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Wednesday
mk: Среда

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок

en: Saturday
mk: Сабота

en: Modules
mk: Модули

en: Performance
mk: Перформанси

en: Themes
mk: Теми
